Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van tapasztalatotok tartós...

Van tapasztalatotok tartós szőrtelenítő gépek terén?

Figyelt kérdés

Először kezelésre szerettem volna járni, aztán rájöttem, hogy sokkal jobban megéri beruházni egy ilyen kis otthoni gépre. Azt olvastam, hogy a lézeres hatásosabb, mint az olcsóbb IPL technológia, ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Illetve, ha használsz tartós szőrtelenítő gépet(lézer vagy IPL), akkor kérlek írj a tapasztalataidról, illetve írd meg azt is, hogy pontosan milyen géped van!

Előre is nagyon köszönöm a segítő válaszokat! :)



2015. aug. 21. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. ápr. 27. 14:06
 2/3 cicmerak válasza:
A boltban vásárolható IPL gépek esetében is rendszeresen kell szőrteleníteni. Amivel én dolgozom IPL akár 10 évig is szőrmentességet hoz. Utána is csak kósza szőrszálak jelentkezhetnek. Ez saját tapasztalat. Árban is jóval gazdaságosabb. Ha érdekel, írj priviben. Akár házhoz is megyek. Kriszti
2016. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az IPL is fáj!!!!!!

De nem annyira nagyon, inkább egy kis ideig "süt", kellemetlen érzés.


Nekem Philips lumea van, én szeretem, de sajnos mindig 2 hetente használom. Mikor megvettem, azt írták mindenhol, hogy kb 5-8x kell 2 hetente alkalmazni, utána pedig elég a 4-5 hetente egy fenntartó kezelés, hát sajna nekem nem elég, a 3. héten már néhol kezd kinőni egy-egy szőrszál, ÉN nem szeretem ezért nem várom meg hogy elteljen 4-5 hét, inkább 2 hetente használom, és így sokkal simább a lábam.

2016. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!