Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtatok már Veet szőrtele...

Használtatok már Veet szőrtelenítő krémet? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Érdekelne érdemes-e megvenni. Hogy használ- e és hogy tovább tart-e, mint például a borotva..
2010. máj. 7. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem tart tovább, mivel ugyanúgy csak felületileg távolítja el a szőrszálakat, nem pedig tövestül, mint a gyanta / epilátor.

Személyes tapasztalataim pedig nem jók, ugyanis kicsípe a lábam, és rengeteget kellett rákennem, mire valamennyire leszedte a szőrt.

De egy próbát megér, lehet, hogy neked be fog jönni.

2010. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Veet nem szedte le a szőrömet az erősebb részeknél, szóval inkább Opilcát ajánlom, az jobb és olcsóbb is.

Egyébként nekem jobban bevált mint a borotva, mert ha borotválom kipattogok mindig, a krémtől pedig nincs ilyen gondom. Nagyon picit tartósabb mint a borotva mert a krémbe van ilyen anyag amitől lassabban nő a szőr.

2010. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak kicsit tartósabb. Nem okozott irritációt és leszedte a szőrt, de macerásabb szerintem. Meg drágább is. A legnagyobb előnye, hogy mikor nő vissza a szőr nem szúr.
2010. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
szerintem nem használ sokat, és kipattog tőle a bőröd.
2010. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem szőrtelentőkrémtől egy hétig kitart, borotvától meg 2 napig, szóval én ajánlom neked bátran :) [pedig én nem olyan elismert márkájú szőrtelenítőkrémet használok-Vitaskin]
2010. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!