Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a ricinus...

Hogyan használjam a ricinus olajat?

Figyelt kérdés
Már rengeteg helyen utána olvastam, de mindenhol mást mondanak. Egyik helyen azt írják, hogy tilos a fejbőrre kenni a másikon meg azt, hogy oda kell. Akkor most melyik a jó? Esetleg bevált módszert tudnátok ajánlani?
2015. aug. 22. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit megmelegíted(hogy folyósabb legyen), teszel hozzá egy tojást, kis olívaolajat, vagy kókuszolajat és kenheted is a tövekre. Én Bánfi hajszeszt is szoktam hozzá tenni és 1-1,5 órát hagyom rajta. :)
2015. aug. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a tövére és a végeire is szoktam :)
2015. aug. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam, hogy a kezembe öntök kicsit,és először azzal elkezdem nagyon finoman belekenni,belemasszírozni mindenhova,mintha balzsamoznám!


külön még a tövekre is próbálok csepegtetni,majd újra az egészre :D

2015. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam a tövekre is, mert attól nő a haj, és a végekre is, mert ápolja a töredezett hajvégeket. Melegítsd fel egy kis tálban a mikróban, és vidd fel a hajadra. Én semmit sem szoktam hozzá keverni, és úgy is hatásos. Hagyd rajta 2-3 órát, utána pedig alaposan mosd meg a hajad.
2015. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. aug. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!