Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvasaló a jobb?...

Melyik hajvasaló a jobb? (Több lent. )

Figyelt kérdés

Babyliss (ST292 IPRO 230) Gőzölős hajvasaló,

Vagy Remington (S8700) PROtect hajvasaló?

Elsősorban azok véleményét/tanácsát, szeretném kérni akiknek megvan valamelyik, vagy tudnak róluk valamit.

Mivel eléggé töredezett és száraz is a hajam ezért lenne nagyon fontos hogy a jobbat válasszam.

(És igen tudom, hogy le kellene vágatnom, úgyhogy légyszi ezt ne.)



2015. aug. 22. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem remington van, és az nagyon jó. A másikról megmondom őszintén még nem is hallottam, de a remingtont csak ajánlani tudom. Ezek kerámia laposak, ezért kevésbé roncsolják a hajat. De mellé szerintem használj hővédőt is, hogy ne törjön tovább.:)
2015. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
REMINDGTON !!!
2015. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!:)
2015. aug. 22. 23:22
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Én a Remington S8590 Keratin Therapy Pro-t ajánlom!


"A keratin nevű fehérje a haj fő építőanyaga. Ezek a hajformázó eszközök a forradalmian új Keratin technológiát alkalmazzák az egészséges, erős hajszálak védelme érdekében.


Az eredmény: 57% -kal több védelem a haj károsodásával és töredezésével szemben (összehasonlítva más hagyományos Remington hajsimítóval)."

2015. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ!

Persze a további válaszokat is várom!

Nekem egyébként egy Imetec Salon Expert hajvasalóm van. Ami szintén kerámia lapos.

Viszont mint mondtam elég töredezett a hajam.

Ez lehet azért mert kb 1 évig folyamatosan vasaltam vele, vagy azért mert nem jó a hajvasaló annak ellenére, hogy kerámia lapos?

Tudom, hogy bármilyen jó a hajvasaló 1 év után így is-úgy is károsítja a hajat,de kiváncsi lennék, hogy a hajvasaló miatt vagy vagy a túlzott vasalás miatt (is)!?:)

2015. aug. 23. 16:09
 6/7 BulmaSwan ***** válasza:
Túlzott/ mindennapos vasalás miatt törik a haj. Bármilyen hajvasalót vehetsz, ha mindennap vasalod törni fog.
2015. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

GA.Ma hajvasaló

[link]


és a legjobb hővédő spray.


Meg hajegyenesítő sampon.

2015. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!