Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a Paula's...

Mi a véleményed a Paula's Choice termékekről?

Figyelt kérdés
Nézegettem őket a krémmánia.hu-n és szinte egyik termékükben sincsen olyan összetevő, ami rossz a bőrnek.. Ti próbáltatok már tőlük valamit? :) És most rendeltem 22 darab pici mintát, arclemosó, tonik, hámlasztó, hidratáló, szérum.. kiváncsi vagyok, hogy milyenek :)
2015. aug. 23. 22:29
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem szinte, hanem egyik termékükben sincs irritáló összetevő. A Paula's Choice alighanem az egyik legprofibb kozmetikai márka, csak olyan összetevőket használnak, amikről tudományosan bizonyított, hogy hasznosak, és jók a bőrnek.

Egyes termékeiknél (összetevőknél) felléphet személyes érzékenység (BHA, vagy retinol, esetleg AHA).

2015. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!