Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a syoss...

Miyaa.E kérdése:

Mi a véleményetek a syoss termékekről? ( hajfesték, hajsampon, hajbalzsam, sprejek )

Figyelt kérdés
Szeretném festeni a hajam syoss hajfestékkel valamint szeretném lecserélni a samponom syoss termékre. Csak nem tudom h megéri-e. :)

2015. jan. 12. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy darabig jók, de mint az összes többit, ezt a termékcsaládot is megszokja a hajad egy idő után. Ha pl. elhasznált két üveg sampont, a harmadiknál már ragacsosodhat, korpásodhat tőle a hajad, holott korábban nem volt baj vele. Tehát érdemes váltogatni a különböző márkájúakat.
2015. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A festékből kb. a legjobb, amit így drogériákban meg tudsz venni. Saját tapasztalat és fodrász véleménye alapján is.


Sampont és többit még nem próbáltam.

2015. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Syoss csak egy agyonreklámozott átlagos divatmárka. Drága és nem jobb mondjuk a Baleáknál sem (hajápolók). A hajfestékei meg főleg nem jók. Fodrászkellékesben 500 ft-ért sokkal jobbat vehetsz.
2015. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Syoss hajfestéket, és balzsamot használok, szerintem a festék nagyon jó, nem hullik tőle annyira a hajam, mint a többitől (fekete). A balzsamját nem rég kezdtem el használni, különösebb változást nem vettem észre a hajamon, a jó illatán kívül :)
2015. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!