Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, ha leszivatom a...

Miért van az, ha leszivatom a hajam, és utána ráfestek, akkor a festéktöl mindig visszasötétedik? Legvilágosabb festékkel mentem rá.

Figyelt kérdés
Minden fodrászkellékesböl van. Ma jártam harmadjára így, mióta szöke akarok lenni. Eddig hamvasbarna volt a hajam. Leszivatom 9%-os oxival és akkor nagyon világos, csak sárga, aztán ha utána befestem, akkor nem fehér, hanem kb. olyan természetes szöke. Egyebkent nem rossz szín, meg nem sárga, nem vörös, szép hamvas, de nem értem, ha fehér festéket kenek rá, akkor hogy az égbe lesz ilyen sötét. Valaki tudna segíteni, hogy miért van ez? Szökités után mikor legelöször 9-es oxival kentem fel a festéket, akkor nem annyira tetszett a színe, ezért 6-ossal szoktam. Mi a baj?

2015. aug. 23. 23:02
 1/9 anonim válasza:
Mi az a leszívatás?
2015. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Leszívás= szökítés (szökitöpor+ {nálam} 9%-os oxi)
2015. aug. 23. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Fehér festéket? Az milyen ? Alpa ?? 11/11-es?? Szívatás után olyan kiskacsa színe van,én 11/11-est használok általában,attól szép hamvas. Egy idő után ez lekopik és sárgás...
2015. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap festettem már 10.1-el, 11.11-el és 12.01-el, de egyszer sem maradt világos szökítés után. Mindig sötét lett.
2015. aug. 24. 07:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 12-es oxy-t használok . Tudsz küldeni képet,neked mi a sötét ??
2015. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom amit akarsz ahhoz még nem elég világos a hajad leszívatás után. Miért nem mész fodrászhoz?
2015. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2015. aug. 24. 17:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Még nem találtam normális fodrászt. Mindegyik spórolna a hajamon. Képzeld, múltkor Loreal szalonban schwarzkopf festéket használt. Akkor megfogadtam, hogy többet csak vágatni megyek. De azt sem szívesen, mert múltkor is mâsat vágtak, mint kértem. Aztán utána vigyorogva mondja, hogy teljesen más stílust csinált, mert szerinte ez jobban áll nekem..
2015. aug. 24. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:

a hamvas árnyalatok mindig sötétebbnek látszanak, mint az ugyanolyan színmélységű meleg árnyalatok.

Szegény hajad, szőkítés után még 12-es oxival kened fel a szőke festéket? Csoda hogy még nem tört le...

Ha kifejezetten fehér színt akarsz, akkor nem jó a festékválasztás.

2015. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!