Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullas miatt termeszetes...

Hajhullas miatt termeszetes hatasu paroka?

Figyelt kérdés

Mar fel eve rettentoen hullik a hajam. Sikerult elvesztenem a felet. Mivel az orvosok nem tudtak eddig nagyon segiteni rajtam ezert elegge el vagyok keseredve. Gondolkoztam a haj beultetesen, de nagyon draga beavatkozas. A paroka jutott meg eszembe. Nagyon latszik rajta, hogy nem sajat? Egyaltalan van olyan ami termeszetes hatast kelt es nem neznek meg miatta az utcan? Ja es egy normalisabb milyen arban van?

Koszonom a valaszokat elore.



2015. aug. 24. 01:15
 1/2 BulmaSwan ***** válasza:
Endokrinológusnál is voltál? Nincs semmi gond a pajzsmirigyeddel? Én a merz kapszulát szedtem 3 hónapig, mikor hullott a hajam. Nekem az segített. A természetes hajból készült paróka elég borsos árban van, de van természetes hatású műhaj is. Lehet rendelni pl. e-bay-ről/aliexpress-ről olcsóbban.
2015. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold meg, mert örökre meg fogod bánni hogy parókához nyúltál, nem fogsz tudni elszakadni a gondolattól, hogy mi van, ha észreveszik. Minden életenergiádat ez fogja felemészteni, minden reggel stresszesen kelsz majd fel és gyűlölni fogod a saját életedet, olyan mértékű komplexusaid alakulnak majd ki.

1-2 hétig talán jobban érzed magad tőle, aztán olyan gyorsan padlóra kerülsz majd lelkileg, hogy ihaj.


Fogadd el, hogy emberből vagy. És hogy vannak hibáid. Közhelyes, de ez az egyetlen járható út, ha boldog akarsz lenni.

2015. aug. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!