Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette E20, hogy reagál...

Palette E20, hogy reagál festett vörös hajon?

Figyelt kérdés
A hajam ombrésan élénk vörösre van festve a syoss ragyogó vörössel, gondolom kb semennyit se világosítana még világosabb vörösre se, tudtok olyat mondani amelyik hatásosabb és esetleg nem lesz narancssárga, vagy legalább egy palette hajfesték befogná utána? Mert eddig egyszer syoss 13-0 világosítóval próbáltam, a természetes világosbarna hajam, de persze sárga lett. Amin nem is lepődtem meg. Tudnátok nekem segíteni?

#Palette #Hajvilágosítása
2015. aug. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

E20 nem sokat világosít, tehát valami borzalmas élénk narancssárgás-vöröses hajad lenne.

Ha világosítani akarod a hajad, akkor először le kell szívatni porral+megfelelő erősségű oxival, azután pedig festeni a kiválasztott színre gyenge oxival. Vagy használj hajradírt. Vagy, inkább fodrász... olcsóbb lesz mint egyfolytában festékekkel kísérletezni.

2015. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.
2015. aug. 24. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!