Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváljátok a kezeteket?...

Borotváljátok a kezeteket? Nekem nagyon szőrös leborotváljam?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy és zavar,akkor igen,de inkább gyanta,ha fiú vagy akkor azért gondold át!
2010. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
énis borotválodm. jobb érzés így sokkal.
2010. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, lány vagyok.
2010. márc. 10. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is elég szőrös akezem és gimiben még nagyon zavart. próbáltam leborotválni de az nagyon vacak mert hamar visszanő és nagyon szúr ha bárki hozzáér rögtön észreveszi. a gyantázást javasolnám énis az csináltam az egy kicsit ki is koptatta
2010. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is borotválom,néha epilátorral kiszedem. Sajnos erősödik,de legalább ízléses. Gyantázd,ha zavar.

Nincs rondább egy nagyon szőrös kéznél!

2010. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyantázd, ne borotváld, mert utána tök ronda, amikor borostás, és szúr is. A gyanta ráadásul tovább sima, ritkul is majd, és nem olyan gázosan nő vissza mintha borotválnád.
2010. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nehogy borotváld a kezed, ha valaki hozzáér rögtön tudni fogja és hát elég gáz egy tüsis kar.

Ha fekete a szőröd csak akkor szőrteleníts, gyantával vagy epilátorral. Borotvát ne.

2010. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem is undorító,ha borotvával csinálod..nekem nem volt szőrös a karom annyira, de mivel utálom a szőrt, epilálom :)
2010. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem ne borotváld le semmi képp ,mert csak erősebben fog nőni,dúsabb lesz. :S Úgyhogy szerintem hagy úgy ahogy van! :)
2010. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A kérdezőnek: szerintem se borotváld mert, utána csak rosszab, ha ennyire zavar inkább tényleg gyantázd le vagy epivel csináld,vagy esetleg menj el kozmiba ott majd szakszerűen megcsinálják neked, ÜDV:B
2010. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!