Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jobban állna a sötét haj?

Jobban állna a sötét haj?

Figyelt kérdés

Alapból szőke hajam van, ilyen csak kicsit világosabb:

[link]

A szemöldököm viszonylag sötét szőkés-barna. Csontos arcom van, elég karakteres, de nem "kockás", az arccsontom kiugrik kicsit. Az orrom nem épp kicsi, de nem is nagy, nem csontos, hanem inkább pufi, mintha egy golyó lenne, az orrnyergem egyenes normál méretű. Szeretem a hajszínem, de kipróbálnék valami sötétebbet, csak nem tudom, hogy jobban állna e. Elvileg a sötét elrejt a világos kiemel, így van ez a hajnál is? Szeretném kicsit levenni a hangsúlyt az orromról és lágyabb, titokzatosabb, letisztultabb arcot kapni. Festessem be barnásra/barnára/kicsit lilásra vagy maradjon ilyen? Aki világosból váltott sötétbe attól kérdés:

Nagyon drasztikus a változás?

Nem csúnya a világosabb szemöldök illetve a szőke lenövés??

Hogyan érdemes festetni, hogy ne roncsolódjon nagyon a hajam és ha megunom, hogy lehetnék újra világos.

Köszönöm aki végigolvasta és tud segíteni!!

16/L



2015. aug. 24. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy milyen színű haj áll jól, inkáb a bőröd, szemed színe határozza meg, nem az arcvonásaid.

Szerintem mindenkèpp próbáld ki, ha másért nem is, legalább egy jó kaland:)

Azért, hogy ne legyen olyan drasztikus a változás, azt ajánlom, hogy először csak néhány árnyalattal sötétebb festékkel festess, majd egy kis idő múlva még néhány árnyalattal sötétebbel, ésígytovább. Így nem lesz olyan szokatlan sem az ismerőseid, sem pedig a te számodra.

Mindenképp fesd meg a szemöldöködet is, valami hasonló színű festékkel (akár hennával, így ha nem tetszik, egy idő után màr abszolút nem látszik) mert szerintem nincs annál csúnyább mikor a szemöldök és a haj színe teljesen elüt, olyan mű hatàsa lesz, az embet egyből levágja, hogy "na, ez is megfestette magát".

2015. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) a henna nem kopik ki foltokban? amúgy elég fehér bőröm van de télen néha megyek szoliba és zöldes barna szemem.:)
2015. aug. 24. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi lenne jó akkor max színező samponnal fesd be először, az 4-6 mosásig tart és ha tetszik akkor fesd tartósabbra csak.
2015. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet lehet így lesz kipróbálom veszteni valóm nincs köszönöm:)
2015. aug. 24. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!