Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Temetésre milyen haj illik 17...

Temetésre milyen haj illik 17 éves "szépségmániás" (kényszerbeteg) fiúnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, pszichológusom szerint kényszerbeteg. Az a mániám, hogy sehová sem megyek ki otthonrõl, amíg be nincs szárítva meg ki nincs vasalva az extrém hajam és nincs rajtam a legmárkásabb ruha, a legjobb parfüm. Én divatmániának mondanám. Na szóval nem merek emberek közé menni, ha nincs belöve a hajam. Nos most ha temetésre megyek, akkor nem tudom, hogy mit szólnának az emberek, ha egy tökéletes 2015-ös divatú hajjal mennék. Félek, hogy megmondanák, hogy még temetésen is a divatozás a legfontosabb. De ha meg csak elmennék egy "levegön száradt hajjal", akkor én nem érezném jól magam. Akkor olyan lapos, semmilyen a hajam. Most tényleg nem tudom, mit csinâljak.

2015. aug. 24. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet a belőtt hajadról, akkor jobban tudunk tanácsot adni. Egy hasonló is jó a netről.
2015. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

olyan hajjal mész amilyennel akarsz, Magyarországon a fekete ruha a lényeg egy temetésen

Fekete öltöny fekete nyakkendővel vagy csak egy fekete ing vagy póló is jó ha nem akarsz beöltözni

2015. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet priviben milyen a hajad, akkor elkezdek ötletelni, hogy mit lehet kihozni belőle ami nem tűnik igénytelennek, de mégsem borítja ki a temetés etikett bilijét.
2015. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ilyenre csinálnám meg: [link]

Ez én vagyok. Ez kicsit visszafogottabb. Sima hétköznapokon sokkal magasabbra szoktam csinálni.

2015. aug. 24. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

"...akkor én nem érezném jól magam."

Miért, temetésre jól érezni magad mész?

Ha nem feltétlenül kellő, akor ne menj el, mentsd ki magad valahogy.

Ha pedig kényszerüség, valahogy bírjad ki azt a 1/2÷1 órát, nem kell feltünést csinálnod.

2015. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hétköznapokon ilyen: [link]

Ez is én vagyok. Szoktam néha göndöríteni is: [link]

2015. aug. 24. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy egy temetésen ezzel nem fognak foglalkozni az emberek, szóval szerintem ne aggódj.
2015. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan durva ez. Az első kép teljesen rendben van, még a második sem verné ki a biztosítékot szerintem. A göndört azért mellőzd (egyébként nekem tetszik, de azért temetésre az már tényleg túl "megcsinált").
2015. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem vagy te meleg?


Amúgy honnan szedted ezt a legmárkásabb ruha-legjobb parfüm dolgot, hogy addig nem mész ki az utcára ameddig ezen dolgok nincsenek rajtad? Mit tartasz te legmárkásabb ruhának és legjobb parfümnek? Tényleg kiváncsi vagyok rá.

Amúgy 2015-ben ez a korongecset-frizura a divat? 2014-ben milyen hajjal mászkáltál? 2013-ban? Nem akarok gúnyolódni, félre ne érts, csak komolyan kiváncsi vagyok ezekre.


Én nem vagyok kényszerbeteg, egyetlen dolog van amin nem változtatok közel 20 éve, az a Ralph Lauren ruhák, de ennyi.

2015. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

zara, pull&bear, mayo chix...

Parfumböl meg jo illata legyen.. Mindegy csak legalabb 5000Ft-ba kerüljön, mert az azalattiak ganék.

2015. aug. 26. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!