Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne már ezzel a...

Mit lehetne már ezzel a hajszínnel csinálni? Egyik fodrász sem tudja rendesen befesteni a hajamat?

Figyelt kérdés

Kb. 3 évig érett cseresznyeszínű volt a hajam. Gondoltam, jó lenne egy váltás, elmentem a falusi fodrászunkhoz a gesztenyebarna hajfestékemmel, kibontotta, rákente... Nem értek hozzá, de szerintem le kellett volna egy kicsit szívni, vagy valami, de nem... Felül érett cseresznyeszínű maradt a fejem, alul gesztenyebarna. Másodjára itthon lekentem a gesztenyebarnával, legalább egységes lett az egész, bár nagyon sötét lett. Ezt a színt növesztettem egész nyáron (5-6 cm)

Most egy városi fodrászhoz (nem az a nagyon elit) mentem el, kiválasztottam nála egy mélyebb karamell színt (Alphaterm 6.32 talán) fogta, rákente... Azt mondta, ő nem szívja le, mert a töve akkor narancssárga lesz. A hajam színe nem változott, max egy kicsit világosabb lett a fénye, a töve viszont világosbarna, szerintem ez lenne az a mélyebb karamell szín, és eléggé világosan fénylik.


Ezzel mit lehetne csinálni, de őszintén? Nincs olyan fodrász, ahová elmegyek, és az egész hajam olyan színű lesz, amilyet szeretnék??? Most azt tervezem, hogy veszek egy mély karamell színt, vmi olcsóbb márkából, rákenem azt itthon magamnak... Vagy Ti mit tanácsoltok? Fodrászhoz NEM megyek. Mert nagyjából eddig csak azért fizettem, hogy kibontsa a dobozt...


Köszönöm!

18/L


(Ui. nem a fodrászokat írom le, mert ők (e kettő kivételével) tényleg szakemberek, de a közelemben szakember nincs, pláne megfizethető áron... az enyémek 5 e alatt dolgoztak...)



2015. aug. 24. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk megtartod az eredeti hajszínedet?
2015. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:

Ha világosabb színt akarsz,akkor le kell szívatni általában.

És a gesztenyebarnánál a nagytöbbség világosabb.

2015. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy hajradírt ami leszedi az eddigi összevissza festékeket a hajadról és utána egy fodrászkellékes festéket, egy árnyalattal világosabbat mint amit szeretnél. Mert úgyis sötétebb lesz.
2015. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!