Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A krémmánia nevű oldalon hogy...

A krémmánia nevű oldalon hogy lehet eladni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg hol tudnám eladni az adott terméket?
2015. aug. 25. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gigike86 ***** válasza:
52%

Én is pont ezt szeretném kideríteni... -.-*

A KM oldal azt írja hogy 3 hónaposnak kell lenni a regisztrációdnak ahhoz hogy el tudj adni termékeket.

Hát én már elmúltam 3 hónapos, alig vártam végre eljöjjön ez a nap és mit ad az ég, NEM TUDOK ELADNI, keresem égen földön hogyan tudnék, de sehol sincs rá lehetőségem még mindig, se az adatlapomon se sehol... Írtam is nekik emailt amire azóta sem jött válasz.

No comment.

2016. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gigike86 ***** válasza:
100%

Visszaszívom. Megtaláltam !!! Most olvastam itt a GYK-en hogy hogy lehet. Egy hölgy volt olyan kedves hogy válaszolt. De a KM-eseket valahogy nem érdekli ahogy elnézem, elég szomorú, pedig nagyon jó kis oldal.

Az összetevők alatti gomb, balról az első, ha valaki nem találná esetleg.

2016. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!