Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok bejön ez a hajviselet? :D

Lányok bejön ez a hajviselet? :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. aug. 25. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
minden 2. embernek ilyen van. nem tudom miért ilyen meglepő vagy fontos iylet kérdezni..
2015. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Buzj ecset....
2015. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Mondjuk én nő vagyok, nem lány.

2015. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben semmi különös nincs. Attól függ, az adott illetőnek hogyan áll. (Mint minden más haj- és egyéb viseletnél is.)
2015. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már megint a napi justin. szerelmes vagy ebbe a majomba, vagy mi?

Tudom, csak akkor reagálnál, ha egyedül valami olyat írtam volna, hogy "ronda vayg moskos buzsi, és fszomnak teccik eza hja", csak talán egy kicsit még több helyesírási hibával...

2015. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4-essel értek egyet. Személyfüggő, valakinek nagyon jól is állhat, valakinél viszont nem olyan nyerő. (Ahogy tényleg minden más is.) Szóval nálam ez attól függne, hogy ki az, aki viseli, nem maga a hajviselet.
2015. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.Szerintem ez király.
2015. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ecsetnél jobb, meg annál a férfikontynál is, de szerintem a NŐK többsége nem bukik a divatmániás pasikra :D Olyat hordj ami jól áll , ne olyat ami a divat
2015. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jön be, de lassan már csak ehhez hasonlókat látni mindenhol, fujj.
2015. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!