Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes levágatnom...

Szerintetek érdemes levágatnom a hajam? Bővebb információ lent.

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta gondolkozom rajta, és alapból is szeretnék elmenni nemsokára fodrászhoz. Szóval a mellközépig érő hajamat szeretném levágatni mell fölé. A hajam nagyjából egyenes, csak egy nagyon pici hullám van benne, szóval nem szögegyenes. A vége már töredezik picit, az alja teljesen egyenesre van levágva.

Ilyen hajat szeretnék. Hasonlít is az ő hajára az enyém, mert neki is alapból nagyjából egyenes és az övé sem túlságosan dús és vastagszálú, mint ahogy nekem is elég vékonyszálú hajam van.


Ilyen hosszú az én hajam most nagyjából, de még egy picit hosszabb ennél, kb 2 centivel: [link]

Ilyet szeretnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szóval nekem nagyon tetszik, és borzasztóan beleszerettem ebbe a hajba, szerintetek érdemes? A fiúknak a mosatni vagy ez tetszene jobban? Annyi még, hogy szerintetek is elől egy picit vágassam fokozatosra, vagy mindenhol ugyanolyan hosszúságú legyen ha megcsináltatom?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2015. aug. 25. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
a lefele hosszabbodó nem divat már. Az egyenesre vágott mindenhol a divat. Szerintem teljesen vagesz amilyet szeretnél. Jah..és légyszi ne azért vágasd le, mert a fiúknak ez avgy az jobban tetszik, hanem aaz, ami neked tetszik.
2015. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az elejére gondoltam, hogy ott egy picit rövidebbre, nem az egészet fokozatosra. Egyébként magam miatt csinálnám, de azért bennem van az is, hogy mit szólnának hozzá a fiúk. Bár nem vágatnék sokat, de amilyen hosszú most, az előtt kb a derekamig ért és azt mondták, hogy nem rossz ez sem, de az amikor olyan hosszú az szebb. Szerintetek? Lehet szerintem szép egy mellig érő haj is, nem kell olyan hosszúnak lennie. Például fent a képeken a lánynak is szerintem gyönyörű haja van.
2015. aug. 25. 21:45
 3/6 A kérdező kommentje:
A középső haj is szerintem gyönyörű, és az is tetszik, hogy neki is vannak rövidebb tincsek mindenhol. Szerintetek? Maradjak az eredeti tervnél, vagy ez jobb? [link]
2015. aug. 25. 21:47
 4/6 divatguru ***** válasza:
Szia!Nekem szög egyenes a hajam és nekem is ilyen hosszú(mint a képeken amiket linkeltél)nekem kicsit fokozatos és én nagyon szeretem,mert nem unalmas így.:)
2015. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem levágatom, csak attól is félek, hogy lehet, hogy nekem csúnyán fog állni és nem olyan szépen mint a képeken. Szerinted?
2015. aug. 26. 16:19
 6/6 divatguru ***** válasza:
Szerintem ha jól legvágja a fodrászod jól fog kinézni.:)Ez mindenkinek jól áll.;)
2015. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!