Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy 17 éves tele...

Normális, hogy 17 éves tele vagyok striákkal? A hasamon, a combomon, a mellemen is van. Mit tehetnék ellenük?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 22:22
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Igen,12 éves kor után sokan hirtelen nőnek meg 18 éves korukig,ilyenkor ez előfordul.


Vannak krémek,de...nem igazán 100%-osak.

2015. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális. Semmit, majd kifakulnak.
2015. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális vagy sem, én sem tudom, de egyre több emberen látom én is, és vannak köztük 10-12 évesek.

Hirtelen növés, fogyás is lehet a dologban.


Nekem csak a combomon van, 10 éve lovagolok, biciklizek, szóval mozgok, és mégis ronda. Pedig nem nőttem, nem fogytam.

Sokáig idegesített, most már nem érdekel.

Eltűnni nem fog, max. halványodik

2015. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sok vizet iszol és rendszeresen testápolózol(tehát a kulcsszó a hidratálás), akkor az újabbak kialakulását megelőzheted jó eséllyel, de a már meglévőket eltüntetni sajnos nem lehet. Max halványítani. És figyelj az alakodra, mert a hirtelen hízás/fogyás általában az okozója a striásodásnak(meg a hirtelen növés, de azt ugye nem tudod befolyásolni:D).
2015. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez teljesen természetes dolog. Általában a nők nagyobb ügyet csinálnak belőle. Én srác vagyok és cseppet sem tartom zavarónak a striákat, még akkor sem ha sok van.
2015. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolom a pajzsmirigy alulműködésem velejárója, elég sokat ingadozott régebben, így gyorsan híztam majd fogytam le.
2015. nov. 22. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hirtelen növéstől lett 1-2
2016. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!