Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Általában miért az egyenes...

Általában miért az egyenes haj tetszik fiúknak lányoknak egyaránt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is az egyenes tetszik, sokkal szebb.
2015. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert most az a divat. Az én tinikoromban mindenki daueroltatott, egyenes hajúak alkalomra becavarták, a göndör volt a szépnek tartott.
2015. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a göndör tetszik, az egyenes nagyon unalmas (sajnos nekem is olyan).
2015. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is az egyenes/hullámos hosszú kiengedett tetszett és tetszik most is.
2015. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy részének az tetszik mindig ami épp divat, most pl az egyenes haj.

Nekem a hullámos tetszik.

2015. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem természetes göndör hajam van, és nagyon örülök neki, hogy ilyen. Én nem szeretnék simát, pont úgy tetszik, ahogy van.

Viszont másokon tetszik a sima is, a hullámos is és a göndör is. Kimondottan a hosszú haj tetszik, ha jó állapotban van.

2015. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Nekem a göndör tetszik.. Sajna nekem egy picit hullámos van és azon kívül csak a szögegyenes áll jól.
2015. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek ez tetszik és van, akinek meg más. Mondjuk szerintem már annyira nincs divatban az egyenes haj. Régebben szerintem többen akartak egyenes hajat, legalábbis nekem minden ismerősöm azzal szenvedett, hogy full egyenes legyen és folyton vasalgatták. Talán az a legjellemzőbb, hogy akinek göndör az egyenes hajat akar és ugyanez fordítva.:)Nekem alapból egyenes hajam van, nem vasalom. Én unalmasnak tartom mert mindig csak szimplán kiengedve hordom. Minden vágyam, hogy hullámos hajam legyen. Nem göndör, hanem olyan szépen, lazán, rendezetten lehulló, nagyobb hullámok, de sajnos még nem hallottam tartós módszerről, amivel ezt el lehetne érni. Nem szeretem sütögetni egyrészt mert nincs kedvem mindig ezzel foglalkozni, másrészt meg nem is tesz jót a hajnak ezért a legtöbbször csak egyenesen, kiengedve hordom. Nekem személy szerint a egyenes haj sokkal jobban tetszik mint a természetes göndör. Nekem sosem tetszett ez a "csigásan", "bárányosan" kunkori haj, szerintem nem szép. A nagyobb, loknisan göndör már tetszik. Viszont szerintem ez abszolút szubjektív, tehát nem hinném, hogy ez bármi konkrét okon múlna. Mondjuk az egyenes hajjal szerintem könnyebb lehet bánni is mint egy göndörrel.
2015. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát nekem sokkal jobban tetszik a hullámos haj.. :D
2015. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem egyenes hajam van és hullámosra, vagy göndör hajvégekre vágyom, de ezt adta a sors, talán az egyenes áll nekem a legjobban :)
2015. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!