Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » óriási hibát követtem el....

óriási hibát követtem el. Tudnátok nekem pár dolgot mondani (akivel előfordult már) hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát..15 éves lány vagyok.a hátam közepéig ér a hajam, ami szőkésbarna. gondolkoztam már azon hogy barnás vörösre festetem az egészet..vettem is egy meleg rézvörös festéket.június közepétől csak állt az asztalomon..hát 2 nappal ezelőtt megbeszéltem a barátnőmmel hogy majd ma megcsináljuk.ez így is történt..elkezdtük csinálni viszont nem lett elég a festék..szenvedtünk vele vettünk egy új festéket stbstb..lényeg a lényeg hogy most tiszta folt az egész, nagyon csúnya. viszont már nem festeném át újból(sötétebbre hogy ne látszódjon a vörös) mert egyrészt nem szabad másrészt meg nagyon roncsolná a hajam..szóval szeretném kérdezni, hogy mit csinálhatnék?!:s

(igazából csak a fejem tetején vészes, lent nem is látszik hogy van benne vörös.)

tudom hogy nagyon elcsesztük és hogy vehettünk volna 2 festéket is meg ilyesmi..utólag már minden könnyebb szóval bántásokat meg mindenféle leba**ós dologból nem kérnék.



2015. aug. 28. 21:51
 1/6 opened paradise ***** válasza:
52%
Pedig vagy befested,vagy veszel egy sapkát :/
2015. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bob the builder válasza:
színezd az alját lilára és mond hogy direkt ilyen
2015. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oooo, en meg mar azt hittem leborotvaltad a szemoldokod.


Kicsim nincs miert izgulnod. Meglatod lesz ennel meg cifrabb kalandod is. Ezeken kesobb irto jokat lehet mulatni mikor nosztalgiaztok.


Mikor a csajokkal Londonban au-pairkedtunk, unalmunkban allandoan hajat festettunk egymasnak. Voltam kek, lila, fekete, voros es egyszer sarga.

Az volt a legdurvabb. Ugye a festek dobozan a neni milyen szep es gyonyoru a haja, ehhez kepest az enyem sarga lett es a gyerkek is sokkot kaptak, hogy hogy milyen punk kulsom lett tole. Utcara sapkat tettem, otthon nem erdekelt, aztan par het mulva rafestettunk vmi elviselheto barnat.


Ha nem akarsz otthon kotyvasztani, inkabb ulj be egy fodraszatba, a fodraszneni majd mosolyog egyet es szepen megcsinalja neked. De csinalhatod azt amit az elozo mondott. Fess meg bele csikokat, es mondd hogy direkt ilyen ;)

2015. aug. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is átfestés. Esetleg ha minden kötél szakad, próbáld ki hogy bekötöd a hajad lófarokba, és úgy hordod. Ha a fejed tetején vészes, így lehet hogy nem fog annyira látszódni. Utcára még egy napszemüveget is a fejedre tehetsz (mármint a hajadra feltolva). Ha ez bejön valamennyire, akkor variáld a lófarkat, fonatokat, kontyokat.
2015. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell átfesteni, csak vegyél hajradírt és használd. Leszedi a festéket.
2015. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hajradírozás sokat segít,menj el egy jó fodrászhoz
2015. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!