Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megtudja mondani miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudja mondani miért van ez? Másnak is előfordult már?

Figyelt kérdés

Tudom hogy semmi köze a szexhez csak érdekel a dolog így 1 óra körül :) Légyszi normális válaszokat , köszi az empátiát :D


Az van ,hogy mostanában olyan "szemcsés" a kép. Félek ,hogy ez valami szembetegség lehet. Vagy csak a sok napsütés esetleg napozás miatt? Sötétbe elég sz*rul látok pedig régen nem volt így. Előre is köszi.


2012. aug. 21. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemész. Én 4 évig nem mentem el szemészhez, most egy szemüveg tulajdonosa vagyok. Nagyon igaz a mondás, hogy bizonyos dolgokat csak a saját kárán tanul meg az ember. Ha vissza lehetne pörgetni az időt, azonnal elmentem volna. 19/F
2012. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes szemészhez menned, lehet farkasvakságod
2012. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges :/ Majd elmegyek akkor köszi ment az zöld :)
2012. aug. 21. 01:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A hártyaleválás is így kezdődik, amikor kezd elhalni, úgyhogy érdemes elmenni.
2012. aug. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!