Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már a kamillás...

Próbáltátok már a kamillás hajvilágosítást? Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyi vízbe mennyi kamilla virág kell? Egy kiskanálnyi? Vagy több? benne kell áztatni a hajat vagy csak ráönteni ? Vagyik pontossan hogyan kell alkalmazni ?

Előre is köszi a válaszokat :)



2015. aug. 30. 03:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebben nem hiszek, de nagyon kíváncsi vagyok milyen válaszok fognak érkezni azoktól akik próbálták.

Egy osztálytársamnak gyönyörű szőke haja volt. Elárulta hogy minden hajmosáskor egy citrom levével öblíti le a haját. Ez hosszú távon látványos hajvilágosodást okozott. A nagymamájától tanulta.

2015. aug. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Csak ha egyébként is szőke vagy.

Ugyanez igaz a citromos vízre is.

2015. aug. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ecet hatásos. Szőke vagyok. Ja, egyébként is :)
2015. aug. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, nekem középbarna a hajam és azon is világosít a kamilla. Én 2 dl vízbe szoktam egy evőkanál szárított kamillát tenni. 10 percig áll, leszűröm és beletöltöm spray flakonba. Minden nap fújok a hajamra belőle. Nem kell kimosni sem. Persze szőke nem leszek tőle, de láthatóan világosít a hajamon.
2015. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:). Megpróbálom ugy ahogy az utolsó írta.Nekem világos barna / sötétszőke hajam van és valami "színt szeretnék bele" mert eléggé szürkés , mintha kéregszínű lenne. (na ezt értelmesen leirtam de remélem értitek mire gondolok:) ) Még várok véleményeket :)
2015. aug. 30. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor már jobban jársz, ha a jakadat nyáron napon szárítod meg. Kicsit szív rajta, főleg a végeken.
2015. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Petőfi korában a szőke haj volt az ideál. A nők lópisivel kenték a hajukat és kiültek vele a napra.
2015. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!