Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőrhöz és zöld szemhez...

Világos bőrhöz és zöld szemhez illik a festett vörös, élénk, lángvörös haj?

Figyelt kérdés
Jelenleg fekete hajam van, de váltani akarok. Voltam már vörös, de az nagyon sötét vörös volt, az jol állt. Amugy az eredeti hajszinem szőkésbarba egy kis bronzos beütéssel.
2015. aug. 30. 23:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem te ősz típus vagy az alapján, amit írtál (bár ezt képpel/színpróbával könnyebb eldönteni), szóval a legjobban a vörös árnyalatai állnak. Egy próbát mindenképp megér *w*
2015. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképp nagyon jól állna:)
2015. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrtónus a legfontosabb. Hideg vagy meleg.
2015. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez állna a legjobban.
2015. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan!ehhez állna jól.
2015. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huh.. Hát köszönöm, azt hiszem kipróbálom, max ha nagyon rossz barnára átfestem. A bőrtónusomat nem tudnám megmondani, szerintem rózsaszines beütése van, hugom szerint sárgás. :)
2015. aug. 31. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg a bőrtónus a döntő ebben, szóval azt kéne tudni. Nekem is világos a bőröm és zöld a szemem de az élénk vörös sose állt jól csak a szőkés-rezesvörös. Élénkkel úgy néztem ki mint egy bohóc. Ha ki is próbálod akkor kimosható színezővel először. Én tartós festékkel kezdtem, hát attól megszabadulni csak teljes szőkítéssel lehet.
2015. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!