Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám visszanöveszteni...

Hogyan tudnám visszanöveszteni a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Még régebben nagyon vékonyra szedettem ki a szemöldököm.Mostmár nem tetszik,vastagabbat szeretnék mint amilyen az előtt volt.Hagytam nőljön,alakul a dolog de nagyon nehezen nől.Ricinus olajjal kenegettem minden este de nem sokat segitet.Ajánljatok valamit kérlek.

2015. szept. 1. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,bár én nem kenegettem,hanem magától hagytam,hadd nőjön.Nagyjából fél évbe telt,mire visszanyerte az eredeti állapotához hasonlító dússágot,pedig nekem elég gyors a szőrnövekedésem,és mégis...

Szerintem a ricinus azért nem használ,mert valahogy nem jól viszed fel.Vagy legalábbis valami nem stimmel.Keress rá a neten arra,hogy kifejezetten szemöldök növesztés céljából milyen adalékokat ajánlanak az olaj mellé,tutira találsz valamit.Ha meg nem,akkor olyan is megteszi,amit hajra javallott.

Amúgy meg ne vedd biztosa,hogy nem használt.A szemöldök eléggé lassan nő,és viszonylag picik is a szálak,a ricinus olaj pedig csak elősegíti a növekedést,nem csodatévő szer,hogy ötcentis szálakat növesszen két nap alatt.:))Biztosan nőtt már valamennyit,csak nem tűnik így fel.A szemöldök úgy is sokat tud nőni,hogy eleinte nem szembeötlő a változás.

Szóval én azt tanácsolom,hogy keress további adalékokat,amiket a ricinushoz keverhetsz,valamint bízd magad az időre.Csak figyelj a formázásra,mert vagy könnyen elszabadul és bozótka lesz belőle,vagy véletlenül visszaszeded a kiindulási állapotba.

Ha szeretnél megbizonyosodni a növekedésről,esetleg készíthetsz bizonyos időközönként képeket,hogy össze tudd vetni.

2015. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,valamit kifelejtettem: ha zavar a vékonysága,akkor a folyamat idejére szerezz be egy szemöldökport vagy ceruzát.Szép hatást lehet elérni velük,ha jól kezeli az ember.
2015. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,eddig is festettem szemöldök ceruzával csak az úgy mégsem az igazi és ha le törlöm akkor ....hát nagy a külömbség.Már nem annyira szörnyű mint az elején volt.Mindenféle képpen megfogadom tanácsod és utána nézek :)
2015. szept. 1. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!