Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festett szőke haj nagyon...

A festett szőke haj nagyon ledobja a fekete színezőt?

Figyelt kérdés
A kéket ki sem bírtuk szedni a hajamból csak sok macerával.Viszont sokáig volt vörös hajam színezőzve és azt nagyon dobta,kéthetente festettük.A feketével is így lesz vagy az megmarad?!Igazából egyelőre csak kipróbálni szeretném hogy hogy áll,de ezért kíváncsi vagyok mire számítsak..Hetente kétszer mosom a hajam,és Crazy Colort szeretnék venni.Remélem tudtok segíteni!

2015. szept. 1. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem választanék fekete színt.Cigánynak néznek miatta.Nincs természetes hajszíned? Mit szólsz a természetes hajszínhez?Ha olyanra festenéd, nem kell aggódni a lenövés miatt.
2015. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz a fekete színtől?Frissen festve fekete, aztán egy - két hajmosás után fakó fekete lesz.A törülközőt is eldobhatod utánna, meg a ruháid nyaká is , meg a kabát nyaka is fekete lesz.Ha fekete ruhába jársz, akkor meg megkérdezik kit gyászolsz?Tán a szüzességedet?Én is így jártam, már megbántam mert nem lehetett visszacsinálni szőkére csak sötétbarnára, ami az eredeti hajszínem volt.Nagy hülyeseg volt feketét választani.
2015. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fekete színező is hamar kopik, mivel színező, természetes hogy minden mosásnál kijön kicsit a színe.
2015. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!