Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok ajánlani tapasztala...

Hmmm, ki lehetek? kérdése:

Mit tudtok ajánlani tapasztalat alapján hennás feketére festett haj "visszabarnítására" kihipózáson kívül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. 6 hónapja a sötétbarna hajamat feketére festettem hennával, hogy az majd úgyis hamar lekopik és nem is teszi tönkre a hajat. Kb 4-5 tubusnyi festéket tettem rá -nem egyszerre persze- az utolsót is 3 hónapja. Aztán nemrég egy hennás barnát is kentem rá, de nem fogta meg, csak ott, ahol lenőtt. Azóta tovább nőtt, úgyhogy mostmár 3 színű a fejem tetején, kicsit bénán néz ki, de akiket kérdeztem, azt mondták, ha kiszívatom belőle a színt, teljesen tönkremegy a hajam. Esetleg valami altrnatív megoldást nem tudtok? Köszi!

2015. máj. 11. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Lenövesztés. Henna az ilyen.
2015. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hennát le kell növeszteni.
2015. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Le is lehet vágni.
2015. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha kihipózom az tényleg olyan rossz? :-/
2015. máj. 11. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Kihipózod???????NORMÁLIS VAGY???? Hipót akarsz tenni a hajadra?
2015. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem agymenésem volt, hanem a szőkítésre, szőkítőporra gondolok, amiről eddig úgy tudtam, hypo a hatóanyaga...
2015. máj. 11. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Uhh...köze nincs a hipóhoz XD.

Menj fodrászhoz...magadnak semmiképp ne próbálkozz, mert a végén tényleg hipó kerül a hajadra.

2015. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a fodrásznak mindenképp mondd meg, hogy hennáztad...
2015. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is: kétlem, hogy hennával festettél hajat, mert abban nincs is fekete. Akkor lehet ilyet csinálni, ha a porhoz indigót is kever az ember.

Mivel több bubusról írsz, ezért gyanítom, hogy sima szintetikus festék volt, mert hennát por alakban árulnak és neked kell összekeverni mindenfélével, aztán a kapott sárszerű anyagot a hajra pakolgatni. Macerás egy dolog, na. Ha volt hatóideje (fél óra) annak, amit használtál, akkor tudd, nem henna van a hajadon.

Ha nem az van, akkor szőkítőporral lehetséges a leszedés, de mivel nagyon sok réteg van a hajadon, nem egyszerű a dolog.

Ha tényleg a hennapor és indigó keveréke lett használva a hajadra, el kell keserítselek: nem jön le semmivel, még szőkítőporral sem. (ezt speciel kipróbáltam, egyik vendégem hennás hajtincsén kísérletezve. Klassz répavörös lett, de szőke nem.)

2015. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!