Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tuntethetnék el OTTHON...

Hogyan tuntethetnék el OTTHON 2 pattanást az arcomról?

Figyelt kérdés
Holnap castingra megyek es nem akarok sminket feltenni, de jól szeretnék kinézni.
2015. szept. 1. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen, mekkora a pattanás. Elég sokféle megoldás van rá, de hogy ha ma kinyomod őket, bármit tehetsz rá, nem hiszem, hogy holnap már nem látszik smink nélkül. A teafa illóolaj leszárítja, a citrom és natúr joghurtos pakolás halványítja, az almaecet is szárítja egy kicsit. Ha mindenképp smink nélkül akarsz menni, és nem durvák a pattanások, akkor: arcmosás, almaecetes tonik (1/3 ecet,2/3 víz), radírozás (házilag szódabikarbóna,citrom,joghurt), aztán egy pakolás (méz és citromlé), és ha van nálad sudocrem vagy sókrém akkor azt éjszakára kend a pattanásokra.
2015. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Este leradiroztam az arcom, aztan kigozoltem kamillas vizzel, felpuhitottam a pattanast koromviragkremmel es kinyomtam.Tettem fogkremet a pattanas "helyere", 5 percre akacmezet es ejjelre ment a sudocreme. Sokkal szebb lett,mint volt, majd mielott indulok teszek ra citromlevet es szemcseppet. Koszonom a segitseged !!!:) puszillak!
2015. szept. 2. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!