Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kimosni a...

Hogyan tudnám kimosni a hajlakkot a hajmból?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt besütöttem a hajam és mivel extra egyenes hajam van fújtam rá hajlakkot hogy nenne maradjon. Este megmostam és teljesen csapos, zsíros hatást kelt, hogyan tudnám kimosni? Már kétszer megmostam de nem jön ki és csapokban áll a hajam.

2015. szept. 1. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen sampont használsz? Nekem a betonkrményre lakkozott hajat is elsőre sikerül tisztára mosni.
2015. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer, jó alaposan megmosni, de ha nem sikerül, akkor fodrászhoz menj el vele, olvastam már ilyet, és legközelebb figyelj, hogy sokkal vékonyabb réteget fújj rá, vagy hajmosás után tegyél rá egy kevés citromos vizet, az tartja a hajat.
2015. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok újra, a citromos víz amugy tényleg beválik, ha összekevered vizzel egy ilyen fújókás flakonban és a besütött hajadra azt fújod rá az is használ valamit, csak vigyázz, azt se vidd túlzásba, mert ha a hajtövedre túl sok citromlevet teszel, akkor ha megszárad olyan lesz mintha zsíros lenne a hajad.
2015. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül megmostam újra és kevertem a samponba egy kis szódabikarbónát és hihetetlen de kihozta belőle. Most újra szép és fényes :)
2015. szept. 2. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajmosaskor szodabikarbonat tegyel ra es azzal dorzsold at! Nekem ez szokott segiteni
2015. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!