Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes hatást keltő...

Dev5 kérdése:

Természetes hatást keltő waxot, zselét, hajlakkot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szőke(vannak benne barnás szállak is) hajam van, és eddig úgy használtam a zselét, hogy hajmosás után raktam a tenyeremre, és azt vízzel egy kicsit elkentem a tenyeremen, majd felraktam a hajamra, majd megszárítottam.Természetes szőke hatást keltett, de még mindig nem adta meg a kellő tartást, és ezért fordulok hozzátok.Nem kell úgy elképzelni, hogy tüsis hajat szeretnék, hanem csak simán kicsit felfelé állítva, de közben oldalra(nem tudom jobban megfogalmazni bocsánat)

Szeretném megragadni az alkalmat, hogy ha az egyik kedves válaszoló jártas a fodrászatban, és azt is megtudná mondani egy ember arcáról, hogy körülbelül milyen haj illene hozzá, akkor kérem jelezze!!!

Előre is köszönöm szépen!



2015. júl. 5. 23:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!