Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ciki lemondani a kozmetikust?

Nem ciki lemondani a kozmetikust?

Figyelt kérdés

Kértem időpontot jövő hétre arckezelésre de közben az elöbb találtam csóbban. Szerdán kéne mennem. Elég ha hétfőn odaszólok hogy közbejött valami? És mit mondjak miért mondom le? Mert azt nem szeretném hogy azért mert olcsóbbat is találtam. Mondjam hogy el kell utaznom?

Köszi a válaszokat


2015. szept. 2. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

De ne húzd az időt, szólj oda most, mert akkor az első, akihez bejelentkeztél tud a te helyedre fogadni valakit.


Nem kell kisregényt előadnod, hogy miért nem mész, egyszerűen annyit mondasz, hogy "XY vagyok, ekkora kaptam időpontot arckezelésre, de szeretném lemondani". Az értelmesebbje nem kérdezi meg, hogy miért, csak megköszöni, hogy odaszóltál. Ha mégis kíváncsikodik, a legegyszerűbb válasz a "családi vészhelyzet".

2015. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Holnap akkor szólok neki.
2015. szept. 2. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Mé lenne? Komolyan?
2015. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!