Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, ha valaki férfi létére...

Ciki, ha valaki férfi létére festeti a haját?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és iszonyatosan őszülök. Engem nagyon zavar, hogy ilyen fiatalon ősz hajszálaim vannak. Cikinek számít festetni?

2015. aug. 30. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem mű hatása lenne, nem ciki szerintem az öszség sem
2015. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, sőt nekem kifejezetten tetszik a festett fekete hosszabb haj :D Főleg kék vagy zöld szemhez :D
2015. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Dehogy! ;) Speciel apukám is festette a haját, mert nem bírta elviselni, hogy öregszik. Persze, ez elég viccesen sült el, mert ő váltig állította, hogy a haja fekete, csak hát rájött, hogy nem kékesfekete. Úgyhogy ajánlom gondold meg jól, milyen színt választasz, esetleg kérj tanácsot fodrásztól. Tényleg nem ciki, elvégre vannak kifejezetten férfi hajfestékek. Remélem segítettem!
2015. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, vannak férfi hajfestékek is, amik mattabb hatást eredményeznek.
2015. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hasonló hajszínt szeretnék, mint a mostani (barna) és mindenféleképpen fodrásszal csináltatnám. Láttam már balul sikerült házi hajfestéseket :D
2015. aug. 30. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor oké, ha nem olyan mint középsuli olivéré.
2015. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az az Olivér :D
2015. aug. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!