Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit száraz a hajam. Milyen...

Kicsit száraz a hajam. Milyen pakolásokat ajánlanátok, hogy fényesebb legyen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 07:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem használok mesterséges anyagokat hajápoláshoz, tehát SLS és SLES tartalmú samponok régóta nem érintkeztek a hajammal.

Tisztított (ásványi anyag mentes) vízzel mosom/öblítem, mert úgy vettem észre, hogy ha egyszer-kétszer csapvizet használtam, akkor valami anyag rakódott a hajamra.

Természetes hullámos hajam van, olvastam, hogy az hajlamos is lehet kicsit szárazabb lenni, mint az egyenes.

Gyógynövényteákkal is szoktam hajat mosni, igyekszem olyat választani, ami inkább száraz hajra való, így a fekete nadálytő gyökér mellett döntöttem, de néha rozmaringteát is használok.

A hajamból már régen volt vágva, lehet, hogy az a baj?

Olyan 20 cm szép fényes, de lentebb kicsit szárazabb (nem durván), de szeretném, ha az egész szép fényes lenne.


Kérlek, mindent írjatok le, amitől fényes lehet, ha csak külföldről beszerezhető a termék/gyógynövény, akkor is!


És kérlek, írjátok már meg, hogy -nem nyáron- hogyan oldjátok meg a hajszárítást? Nyáron hamar megszárad, de a többi évszakban hogyan oldjam meg, hogy ne használjak hajszárítót?


Hogyan kell optimálisan hajat törölni?

2015. szept. 3. 07:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Serical vagy Kallos Latte pakolás nagyon jó a célra.
2015. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Argánolajat is használhatsz ha természetes szer kell, azt nem kell kimosni sem.

Én sose szárítottam hajat, pedig derékig ér és dús. De megszárad magától is, télen is. csak akkor kell hajat mosni mikor tudod hogy sehova nem kell menned már aznap. Én pl kora délután szoktam. Estére meg is szárad.

2015. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. szept. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!