Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitseg elrontottam a hajszin...

Segitseg elrontottam a hajszinem?! Tovabbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma befestettem a hajam wella illumina 9/60 as festekkel es a festett szoke hajambol (eredetileg barna) lilat csinalt:(( es nem is szoke inkabb olyan szurkes lila szinu lett:/ a kerdesem az lenne hogy fessem be ujra egy masik illumina festekkel vagy vegyek valami szoke hajszinezot azzal csinaljam meg a hajam es ha majd kikopik fessem ujra? Mert ugye olvastam hogy nem jo egybol egymas utan festeni a hajat de viszont ilyen hajjal az utcara se mernek menni:/ elore is koszonom a segitseget! Ja es milyen haszinezot ajanlotok ami kibirja ugy 2-3 hetig amig ujrafestem
2015. szept. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Ha azt a színt szeretnéd elérni,amilyen eredetileg a festék színe,ahhoz biztosan be kellene még egyszer festened ezzel az árnyalattal.Ha nem tetszik,akkor minimum 2 árnyalattal sötétebbet vegyél és fesd át.Ha nem csináltál belőle rendszert,hogy egymás után kétszer festettél hajat,nem lesz tőle semmi bajod,én is csináltam már ilyet....nem is egyszer.
2015. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia koszi a valaszod!! Sajnos az a baj hogy igyis sotet lett sotetebb mint volt amit nagyon nem szerettem volna elerni:/ most azon gondolkodom hogy veszek hajszinezot es azzal megcsinalom aztan 2 het mulva ujra befestem, a loreal casting creme glosst nezegettem, esetleg az megfelelne a celomnak? Elore is nagyon szepen koszonom!
2015. szept. 4. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja akkor én félreértettelek,azt hittem nem sötétebb lett hanem más csak más színű.Az a baj,hogy a hajszínező nem fogja be,csak ha sötétebb,viszont ha 2 hét múlva újra fested a szőkítővel...hááát nem tudom milyen színe lesz.A loreal casting creme glosst-al kapcsolatban melyik árnyalatra gondoltál?
2015. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 801 es arnyalatra, esetleg van valami esely hogy valamit segit?:/
2015. szept. 4. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Na festettél?Hogy sikerült?
2015. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!