Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten hol találok jó...

Budapesten hol találok jó férfifodrászt?

Figyelt kérdés

Először is, a félreértések elkerülése végett: Férfifodrász = férfi haját vágja. :)


Eddig vidéken jártam fodrászhoz havi egyszer, viszont Pesten kényelmesebb lenne ezt kivitelezni (22 éves vagyok, 2 éve költöztem BP-re). Pláne azért, mert ezután szeretnék havonta kétszer is elmenni, ugyanis gyorsan nő a hajam. Ezért egy olcsóbb férfifodrászt keresek, aki 2000 Ft alatt levágná a hajam. Továbbá fontos, hogy tisztában legyen a trendekkel :)



2015. szept. 6. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jobb ha tudod,hogy trendi nyírásokat is ismerő fodrásznál egy alap nyírás a külvárosokban jatt nélkül 2500-3000 tól.

a belvárosban jatt nélkül 3500-5000től.

2000ért max nullás géppel átmegy rajtad.

2015. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, neten utánanézegettem, és én is ezt láttam sajnos..

Köszi a választ!

Esetleg valaki tud ajánlani egy Biohair szalont? Úgy hallottam vannak olyanok, ahol jók a tapasztalatok. Azt hiszem 1890 Ft egy férfi vágás. Tavaly a fősuliban feltűnt hogy egy srácnak nagyon jó haja volt, profi, stílusos, pont illett hozzá, és meg is lepődtem amikor mondták hogy a biohair-ben vágatta (mivel másnak is feltűnt milyen jó haja van, és megkérdezték)

Egyébként szerintem egy 20-30 perces férfivágásért 1500 lenne a reális ár.. Havi kétszer nem szeretnék ott hagyni 3500-at egy fodrásznál

2015. szept. 6. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A Jászai Mari térnél a Nagykörúton ami van, az elég jó.
2015. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Rágugliztam, mások is dicsérik :)
2015. szept. 7. 08:38
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül nem a Jászaihoz mentem, mert zuglói vagyok, és az elég messze van tőlem, még csak útba sem esik :D úgyhogy az Örs Vezér téren mentem el a Sugár sarkán lévő Biohair-be, mert azt is jól véleményezték.

Jól dolgoznak, egy férfi vágta a hajam, megfelelt minden elvárásomnak, és tud/mer önálló lenni :) jófejek, kedvesek voltak, jó fodrászok, fiatalok :) 10/10 hajam lett, talán jobb mint az előző fodrászom volt :D

Igazából elgondolkodtam ezen a "tömegfodrászaton", mint amilyen a Biohair.. páran félnek az ilyenektől, de ha jobban belegondolunk, sokkal több és változatosabb a vendég, nem csak a megszokott visszajáró embereik vannak... ráadásul tuti hogy vannak biohair-es továbbképzéseik, tréningjeik, ahol a legújabb trendeket elsajátítják, frissítik a tudásukat az aktualitásokhoz, amit pár drágább magánfodrász nem biztos hogy megtesz..

De mindkét oldalról vannak ellenpéldák természetesen, a lényeg hogy merjünk újat kipróbálni, az olcsóbb nem feltétlenül rosszabb :)

2015. szept. 14. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig annyira mondtad a Nagykörutat. :D Persze én vidéki vagyok, nekem mindenhez utaznom kell. :D

Amúgy a Köki terminálon lévő Biohair nem olyan jó, sajnos volt rossz tapasztalatom.

De van abban valami, amit mondasz, hogy sok vendéget kell ellátni, és így a fodrászok "beleszoknak" a szakmába. Meg gondolom, azért megválogatják kiket vesznek fel. Én azt szeretem bennük, hogy jók és olcsók. 2000-ért máshol nem úszod meg...

2015. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!