Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerationos hajegyenesites?

Kerationos hajegyenesites?

Figyelt kérdés
Hajvasaoval bevitt anyag,akkor agajvasalo nemroncsolha a hajat?nekem bagyon srod gondor,szaraz a hajam igy amikir ajeratinis hajegyenesitesrekerul a sor akkor nem roncsolidik a haj?

2015. szept. 7. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyönyörűszép lesz a hajad utána, ha jól csinálják, és 3 hónapig olyan marad. Én egyszer megcsináltattam, és nagyon tetszett. Akkor egyszer persze kivasalják, de utána nem kell 3 hónapig vasalni, és egy vasalás nem teszi tönkre.
2015. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezeleskor 1 nagyon vékony tincset kb 15x húz at vasalóval, igy viszi bele a keratint a hajadba, szoval minimálisan ugyan, de szárítja a végeket picit, ugyhogy erdemes utana 2-3cmt vágatni. Utana 90%, hogy nem kell vasalnod egy darabig, egyenfuggo, hogy meddig. Ha megveszed a sampont, akkor meg jobb. Fodraszkellekesnel vedd, itt Debrecenben 3500ft. Kérd az eladokat, hogy keratinos kezeles utáni sampont akarsz...azzal meg tartósabb lesz, ugyhogy ezt a par ezret meg szand ra!
2015. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!