Ez még normális?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom,hogy gond e!?

A hajam mintha hullana,de ne tudom mert sok helyen olvastam,hogy a napi 100 hajszál normális!

Nem tudom,hogy több van e !

Nem is igazán hullik,mert nincs a fejbőrömön folt vagy ilyenek,csak amikor végig simítom a hajam mindig kijön pár,meg hajmosásnál is,és a hajgumin is mindig van!

Van amikor nem is egész szál,na és hajvasalásnál is!

Kb 3 hónapja vettem észre !

Szerintetek ? Valaki tapasztalat már ilyet ? Köszi :)


2015. szept. 8. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez normalis. De a hajvasalotol le fog torni a hajad rovidre. De minimum karosodik.
2015. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha például a hajad tömege nem változik, akkor ez normális nálad.

Mindenkinek más mennyiségű haja van, meg vannak évszakok amikor jobban hullik, meg van amikor kevésbé. Van akinek gyorsabban nő a haj, ezáltal hamarabb is cserélődik.


De úgy tudod megállapítani, hogy neked normális e ez a hajhullás, hogy megnézed hogy a hajad tömege változott e. Például összefogod hátul lófarokba, és ugyanakkora a hajvolumene a hajgumis résznél, vagy kisebb az átmérője az összefogott hajnak?

2015. szept. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!