Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki lenne fiúként elmennem...

Ciki lenne fiúként elmennem kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Nem túl szép az arcbőröm (néhány pattanás és mitesszer) és nem szeretném nyomkodni őket, a kenceficékben meg annyira nagyon nem vagyok jártas. Azért kérdem, mert ha kozmetikusról van szó, mindig az ugrik be az embereknek, hogy csak csajoknak, és aki fiúként elmegy, tuti meleg, pedig nem, csak szeretném, ha nem nézni ki ápolatlannak az arcom.
2015. szept. 14. 09:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

nézne ki*


elírtam

2015. szept. 14. 09:43
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem, menj nyugodtan, hiszen szerinted szükséged van rá. Egyébként ha nem reklámozod, senki sem fogja megtudni - nem mintha égő lenne.

2015. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikushoz egyre több férfi is jár. Úgyhogy nyugodtan.
2015. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, legalább felismered hogy problémás a bőröd és teszel érte. Amúgy ha durva a helyzet, bőrgyógyászhoz is mehetsz, a pattanás nem szépészeti kezelésnek számít és mivel vényre ír fel, sokkal olcsóbb kiváltani mint amit divatmárkás boltokban kapsz.
2015. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nem. Az én kozmetikusomhoz is rendszeresen járnak fiúk. Nézzél egyet ki, kérj időpontot arctisztításra és kész.Csak lazán, ne görcsölj a témán, hidd el, nem vagy egyedül.
2015. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam anno párszor :D ez inkább igényességre utal mint melegségre. Eszedbe ne jusson ilyen hülyeség!
2015. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, de nem is kell nagy dobra verni, ha nem akarod. Szerintem tök jó, hogy foglalkozni akarsz rendesen a bőröddel, az ápoltság alap lenne. Sokan nagyon elhanyagolják ezt a kérdést, nyomkodják a pattikat és később heges lesz az arcuk.
2015. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam már párszor, mivel keresztanyum az :D

nincs abban semmi gond, ha valaki ad magára.

akkor lenne gond, ha túlzásba vinnéd, és félhavonta járkálnál :D

2015. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi értelme annak, ha valaki ezt gondolja. Mindenkinek el kell menni kozmetikushoz, ha pattanásos
2015. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz :), sokkal rosszabb amikor buszon látok egy helyes srácot, de kb egybefüggő ragyák vannak az arcán :S.
2015. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!