Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes elmennem kozmetikushoz...

Érdemes elmennem kozmetikushoz, ha nem vagyok nagyon pattanásos? (Fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Van 1-2 pattanás az arcomon mindig, de nem vészes. Azért néha kicsit idegesít mondjuk. Viszont sokszor piros az orrom környékén a bőr. Ezen is tud segíteni a kozmetikus? Illetve, látható lesz valami változás (szebb arcbőr, stb) ha elmegyek?


21/F


2012. júl. 18. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok pattanás van, azon a kozmetikus nem tud segíteni, az hormonális probléma.

Ha csak kevés van, ami a korodban teljesen normális, akkor tud rajta segíteni, de szerintem felesleges.

Tisztítsd az arcbőröd jobb kategóriás arctisztítókkal és akkor szebb lesz. Egyébként az orrpirosság (van akinek máshol pirosabb) megint egy természetes dolog, mert nem egyenletes a hajszálerek vérellátottsága az arcon és másképp is zsírosodnak ezek a területek. Erre is vannak készítmények már (de szerintem a sima arctisztítás elég Neked).

Jobb márkák alatt olyat értek, mint Clarins és társai. Elég drágák de megéri.

2012. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2012. júl. 18. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni,ő szakszerűen eltávolítja.A bolti termékek nem ugyanazok.
2012. júl. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!