Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell csinálni ezt a hajat?

Hogyan kell csinálni ezt a hajat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw


https://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk


stb, stb.


Állítólag, dauer.

Úgy tudom a dauer egy olyan szer, amitől a haj tartósan olyan marad, amilyenre formázzák. Nyilván, ezeket nem göndörítik, és nem is vasalják (vagy de?), hisz nem úgy néznek ki.


Hallottam már olyat is (bár nem tudom mennyire valós), hogy ez a rossz dauer. Úgy értem, az, ami be volt dauerolva göndörre, de már félig kiment belőle(?).


Nem tudom, hogy érik el, hogy se nem göndör, se nem egyenes, hanem olyan, mint a birkaszőr.


A kérdésem: hogy formázzák a 80as évekbeli hajmetál bandák tagjainak haját? Hogy kell elkészíteni/készíttetni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 20. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Örülök. :) Ilyen hajat akarsz?
2016. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk olyat, mint a 2. képen. De örülök, ha egyáltalán valami kis tömeget sikerül varázsolni bele.

Mert általában:

Megfésülködöm...

*puffanás, tündérpor, medzsik*

...egyenes, és lapos a hajam.

De ezt az eredményt hozzák a hajmosás után eltelt napok is. Utálom hogy vékonyszálú a hajam. :'D

2016. aug. 21. 14:44
 13/15 anonim ***** válasza:

Te amúgy lány vagy?


Nem fog így állni a hajad, ha nem vágod le ilyenre, hogy fokozatos legyen. Attól olyan gömbölyű, és attól látszik sokkal többnek. Nekem is úgy volt vágva, mondd meg a fodrásznak, hogy olyan hajat akarsz, amit dauerhoz szoktak vágni, fokozatosat. Most neked dauerolva van? Amúgy lógasd a fejed fejjel lefelé szárításkor, akkor többnek látszik a hajad. Aztán tupírozd is fel.

2016. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mindig lógatva szárítom, és elhasználok egy kiló hajlakkot. Egyébként. :D Igen, lány vagyok, volt már fokozatosra vágott hajam, de nagyon régen...reméltem, hogy anélkül el lehet érni, hogy kicsit többnek látsszon, de úgy látszik, nem...
2016. aug. 22. 00:15
 15/15 A kérdező kommentje:
*Ja, amúgy most is fokozatos, de csak elég enyhén.
2016. aug. 22. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!