Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek az emberek minden nap...

Ezek az emberek minden nap járnak kozmetikushoz vagy mi? Miért ilyen szép a bőrük?

Figyelt kérdés

Mit kennek ezek a bőrükre, meg a hajukra?


[link]



2015. szept. 27. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Jó nyilván ha van pénzük akkor az miatt mindent megvehetnek.
2015. szept. 27. 15:44
 2/9 anonim ***** válasza:
szép a bőrük és a photoshop még + csodákra is képes!
2015. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem kell kozmetikus a szép bőrhöz, csak kell egy profi bőrápolási rutin. Még csak nem is feltétlen kell a legdrágább termékeket megvenni hozzá.

A csaj egyébként ki van sminkelve a képen + kevésbé jó minőségű kamera csodát tesz a csúnyább bőrrel :D

2015. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Mindenkinek lehet szep bore megfelelo borapolassal. Hamlasztas (BHA es AHA savas, Paulas Choise nak vannak ilyen termekei, nem is dragak, 30 ml honapokra eleg, es csak 3000 ft), illetve nappalra megfelelo fenyvedos krem, estere pedig hidratalo (mar ha nem alapbol zsiros az ember bore, a zsirra felesleges rahidratalni).


De errol olvashatsz pl a kremmania blogon vagy a szepsegreceptek blogon.

2015. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felkenek egy alapozót akkor nekem is ilyen a bőröm a képeken. De ha lemosom akkor meg pocsék ronda...
2015. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan veszed, hogy szép a bőre, alig látszik belőle valami. HD felbontásban kéne megnézni.


Külföldi sztároknál van, hogy azt látod a képen, ej, de jól néz ki, kinagyítod, és ott a kis bajusz, mitesszerek, pattanások, zsíros bőr... jó szögből vannak fényképezve.


Mellesleg az alapozó nem tünteti el a rossz bőrt. A valóság 3D-s, ott pedig mindig látszanak a pattanások.

2015. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó alapozó + filter + photoshop. de amúgy tényleg vannak emberek, akiknek alapból gyönyörű a bőrük, pl. egyik barátnőm is ilyen, pedig semmi extrát nem tesz a bőrével. sőt, szerintem én ezerszer jobban odafigyelek az enyémre és mégis ocsmány.. ez genetika, mázli kérdése.
2015. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Instagramos képekből nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Ismerek olyan csajt, akinek közelről tiszta ragya a képe, Instagramon meg tök simának látszik, mert van rajta 2 kiló alapozó, aztán megy rá a retus meg a filter is.
2015. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a bőr sztem genetika, ismerek olyat, akinek gyönyörű bőre van, pedig semmit sem csinál vele, és a csajnak a haja meg szerintem kifejezetten töredezett, biztos csak én látom így..

kérdező megértelek, mert én is átkozott egy genetikával születtem, és sokáig mindent megtettem hogy én is így nézhessek ki, de aztán rájöttem hogy én ilyennek születtem, el kell fogadni, és amúgy meg szerintem az sokkal jobb hogyha valaki még nem is olyan szép, de őszintén mosolyog és jól érzi magát, és nem érdekből, csak azért hogy ezt aztán mutogathassa és mindenki orra alá dörgölje :)

2015. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!