Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli krém! Tapasztalatok?

Szoli krém! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha vki használ vagy próbálta már írjon, h mik a tapasztalai, h milyet használ..Nem lettetek foltosak tőle?

Én eddig csak dmben kapható szoli kémet használtam,de sztem semmit sem ért mondjuk elég olcsó volt... és most az érdekelne,h a szoláriumokban kapható krémek milyenek?

Előre is köszi a válaszokat:)


2010. márc. 14. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,én mindig használom szoli előtt,szép lesz tőle a bőröd,nem leszel foltos,nagyon sok fajta van,én a szoliba veszem.
2010. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Személyes tapasztalatom, hogy az Australian Gold a legjobb szolikrém! Több árkategóriában kapható, én a Hot with bronzer-t használom. Ez már egy drágább árkategória, de az eredmény garantált. Foltos egyáltalán nem vagyok, a tipikus UV szagot megszünteti és hosszú ideig megmarad a színem. Vannak még Scyn és cheers krémek is, alacsonyabb árkategória, de ebből is meglehet találni a számodra legjobbat :) Ezek a dm-es krémek semmit sem érnek, nincsenek meg bennük a megfelelő hatóanyagok azért tapasztaltad Te is azt, hogy semmi eredményük. Ezért ajánlatos olyan krémet használni, amit szolikban lehet kapni. Van mélybarnító és gyorsbarnító krém is, attól függően, hogy hosszantartó barnaságot vagy + színt szeretnél :) Amiket felsoroltam, ezekben megtalálható mind a két fajta :)

Sok sikert!

2012. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!