Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A jobb halántékomnál van egy...

A jobb halántékomnál van egy pukli a fejemen, ezt a hajammal szoktam eltakarni, milyen frizurát javasoltok?

Figyelt kérdés

Jelenleg vállig érő középen elválasztott egyenes barna hajam van.

Ez nem néz ki valami jól és nem is túl férfias,szeretnék változtatni rajta.

Rövid szakállam is van ha ez számít.

Lehet rövidebb is a jelenleginél,azonban a nem túl nagy,de azért látható puklit továbbra is takarni szeretném a hajammal.



2015. szept. 28. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez valami megduzzadt zsírmirigy, azt orvos leszedi gyorsan, aztán nem kell ezzel vacakolnod.

Egyébként szerintem nem rossz a hosszú barna haj + szakáll kombó, kicsit elvont bölcsésznek nézel ki vele, de sok lánynak bejön :)

2015. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nagyon kedves tőled,régóta ilyen már a hajam és egy kicsit meguntam,de tényleg vannak lányok akiknek bejön.Azt utálom amikor Jézushoz hasonlítanak.Vacak poén,de ez a keresztem.

Szívem szerint egy centisre vágatnám,de akkor látszana a dudor ami egy balesetből maradt vissza.Régen nagyon rövid volt és szerettem azt az időszakot.

2015. szept. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!