Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb here golyóm tetején...

A jobb here golyóm tetején van egy csomó, pukli mintha egy ér lenne kidudorodva tudnátok segíteni? ( 13 éves vagyok) kb.2 hónapja vettem észre!

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
vékony vagy és magas?
2013. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vastagabb,nem magas kb mint egy ér!
2013. dec. 2. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ondóvezeték becsatlakozása,gondolom én .
2013. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne elmenned urológushoz. Nem kell beutaló viszont vannak olyan rendelőintézetek ahol időpontot kell kérni. Nekem is volt ilyen, urológus kézzel kitapintotta illetve a herék ultrahangos vizsgálatát végezte el. Nálam nem talált semmit, ha magas és vékony vagy akkor herevisszér is lehet, bár az inkább bal oldalon szokott lenni. Én már többször voltam urológusnál és érdemes tisztázni ezeket a dolgokat, meg néha nem is árt megnézetni.


26/F

2013. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De az ondó vezeték nem a heregolyó hátulján van??
2013. dec. 2. 20:18
 6/9 anonim válasza:
Az urológustól ezt is megkérdezheted, sőt nekem pl. ultrahang vizsgálatkor a képernyőt úgy fordította el, hogy megmutatta a heréim, mellékheréim ultrahangképét.
2013. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!! :)
2013. dec. 2. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ondó vezeték a csúcsnál csatlakozik. Ér is lehet ,hisz a heréknek a vérellátásra is szűkségük van .
2013. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 3. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!