Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megyek kozmetikushoz, eléggé...

Megyek kozmetikushoz, eléggé pattanásos és mitesszeres a bőröm, tágak a pórusaim. Félek, hogy nagyon csúnya lesz kezelés után még pár napig és rossz lesz emberek közé menni. Nektek is csúnya szokott lenni utána? Ha igen, akkor meddig?

Figyelt kérdés
Hétvégén is dolgozom,muszáj kimozdulnom.Kényes a bőröm,száraz és pattanásos.

2015. szept. 30. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhányszor voltam kozmetikusnál. Ugyanilyen bőrrel. Hát nagy hiba volt, utána 1 hétig voltam vörös és foltos. Majd visszatértek a pattanások és mitesszerek. Jobb nem lett semmi. Azóta házilag kezelem a bőröm, sose vagyok vörös utána. A kozmetikusok nem arról híresek hogy kíméletesek. Lehet te is jobban járnál ha magadnak csinálnád.
2015. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én bőröm érzékeny és hófehér. Állat módon nyomkodott 20 perc gőzölés után, és semmi nem látszódott másnapra, sőt bajusz gyantáztattam is, ott sem volt semmi piros foltom. Amellett, hogy bekent ő is utána a kencéivel én még éjszakára bőven bepacsmagoltam az arcom aloe verával.
2015. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom kozmetikustól függ meg,hogy mit használ nem?Megkérdezem azért előtte,hogy meg fog e látszani nagyon.
2015. okt. 1. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
A kozmetikus kb 30 évvel ezelőtti megoldás a pattanások kezelésére...menj el egy bőrgyógyászhoz aki súlyosabb esetben gyógyszert, vagy gyógyszertárból krémet, antibakteriális és gyulladáscsökkentő gélt ír fel. Felesleges a kozmetikussal kínoztatnod magadat, az nem fogja gyökerestül megoldani a problémát.
2015. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Többször voltam már bőrgyógyásznál,semmi sem segített eddig.Kiszárította a bőröm,csak jobban a kencék.Csak kísérleteznek,de eddig semmi eredmény,nagyon sok mindent próbáltam már...
2015. okt. 2. 16:15
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan menj csak kozmetikushoz. Megfelelő kozmetikust kell választani, és sajnos egy kezeléstől nem jön helyre semmi, viszont eredményes lehet. A kozmetikus több mint valószínű hogy kitisztítja majd lefertőtleníti a bőröd, ami sajnos azzal jár hogy picit kipirosodhat mert ugye nyomkodva van, ez egy-két nap alatt el is múlik. A kozmetikusod majd biztosan elfogja mondani milyen időközönként menj és hogy mennyi idő után lesz szép az arcod, és még otthonra is tud ajánlani bőrtípusodnak megfelelő kozmetikumot.
2015. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!