Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajbalzsam van, ami...

Milyen hajbalzsam van, ami hasonló tulajdonságokkal bír?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan hajbalzsamot keresek, ami főleg a töredezett hajvégekre van, és elősegíti a növekedésben, tehát a töredezett hajat töredezetleníti és utána tud nőni a hajam. Kérlek segítsetek, mert nem tudom pontosan,hogy melyik hajbalzsamnak van ilyen tulajdonsága, de szeretnék hosszabb hajat anélkül,hogy le kelljen vágni.

Csak értelmes válaszokat kérek, köszönöm.

18/L



2015. okt. 1. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A töredezett hajat semmi nem állítja helyre. Vágasd le és kész. Tudom, hosszabb hajat akarsz, de a törött haj igénytelen és ronda, ráadásul szépen fel tud törni az egész hosszon és akkor sokkal többet kell majd vágatnod, ha normális hajat szeretnél.

A vágás után - megelőzésre - inkább hajvégápoló olajokat, szérumokat használj. Vannak direkt erre valók, egy drogériában találsz szerintem vagy 20 fajtát, fodrászkellékesben még többet. Vagy használhatsz tisztán argánolajat akár. Viszont helyrehozni ezek sem fogják a hajad, kár ámítani magad.

Hajbalzsamokból is sok féle van, vagy abból is olajosat használj (gliss kur, elseve és szerintem a többi hasonló márka is kijött már ilyennel). De ha lelapulós hajad van, nem fogod szeretni őket. Van schauma koffeines, ez elvileg a hajnövekedést segíti. Fructis goodbye damage ígér még ilyeneket, persze nem működik, de egész jó balzsam. Persze találhatsz professzionális fajtákat is, csak azok kicsit többe kerülnek.

Szedj vitaminokat, mert külsőleg hiába kensz magadra mindent, ha már belül nem stimmel minden. És akármennyire is fájdalmas megválni néhány centitől, pár havonta vágatni kell a végét. Így szép és hosszú hajad lesz.

2015. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos olyat egy hajbalzsam sem tud, hogy a már eltöredezett hajvégeidet rendbehozza, ott csak az olló segíthet, tudom, mennyire drasztikus ez.

Hajnövesztésre viszont sok jó módszer van. Pl a Panthenol pakolás, olíva olaj pakolás, ricinus olaj, illetve a koffein is elősegíti a hajnövekedést, abból is vannak már pakolások,balzsamok. Nekem például a panthenolt tartalmazó termékek segítettek annak idején a hajnövesztésben, azokat pedig a Müllerben is megtalálod, ha jól tudom.

2015. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A haj nem egy élő rész, nem tud összeforrni ha már töredezett... azt le kell vágatni, másképp sose fog megnőni a hajad, csak egyre több törik le.

Vágás után már lehet ápolni, pl Kallos Latte pakolás balzsamként használva sokat segít hogy ne törjön újra a haj. Vagy argán olaj. Imperity Crystal Serum.

2015. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!