Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros a szőrtelenítő krém?...

Káros a szőrtelenítő krém? Mennyi idő alatt nő vissza a szőr?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én előszőr próbáltam ki nem rég a Veet rózsaszín dobozos szőrtelenítő krémet.

5 perc után szépen eltávolítja a szőrőket:)

csak az a baj,hogy hamar nő vissza(nekem).

pénteken szőrtelenítettem,de kezd megint kinőni..:s

2010. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
nekem is ugyanolyan gyorsasággal visszanő,mintha borotválnám
2010. márc. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jobb, mint a borotva, mivel nem szúr mikor visszanő, nekem anno borotvával visszanőtt 4nap alatt, krémmel 2hét, és igy 2 hetente szedem is le (Veet)
2010. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én próbáltam a Veetet, de égett a bőröm, csípett és nem szedte le rendesen a lábamról a szőrt...Gondolom allergiás reakció, szóval előtte érdemes tesztelni egy kis részen.
2010. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
de most öszintén mondjátok meg nekem mi a külömbség a krémek habok és a borotva között? mitől nőne vissza később a krémektől? ugyanugy felületesen távolítja eél a szőrt, nem pedig kitépi mint a gyanta meg a borotva.
2010. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
igen,káros próbáltam a rózsaszím veet-et.Kicsit szúr amúgymeg szinte olyan mint a borotva.én inkább a gyantázás ajánlanám:)
2010. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti: kinek hogy pl nekem tényleg lassabban nő vissza krém után mint borotva után, és nem is szúr! kinek hogy hat!
2010. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira nagyon káros mint mondják, h. mennyi idő után nő vissza, az egyénfüggő, én ma próbáltam ki először, szal majd meglátjuk :D
2010. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

03-19 20:22 vagyok és amúgy lehet hogy csak nekem de piros foltjaim is lettek és nagyon viszketett utána:/

De végülis kinek mi...

2010. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!