Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/Nők! Mivel szőrteleníte...

Lányok/Nők! Mivel szőrtelenítetek az intim területen, illetve milyen időközönként teszitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Aki gyantáztatja,annak nem fáj? És ugye a gyantának kell egy bizonyos hossz,ami gyantázható,addig viszont mit csináltok?

2015. okt. 2. 19:41
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Borotva akkor, amikor kedvem van hozzá.
2015. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borotválkozni szoktam olyan négy naponta. 2 napig semmi nem látszik, 3. napon pedig még nem tudom leborotválni olyan apró szőrszálak vannak csak.
2015. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borotválom, és minden nap átszaladok rajta.
2015. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kozmetikus - gyanta.

Kb 5-6 hetente kell, és nem olyan erős a szőr ami visszanő.

2015. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Borotva, két napig sima,harmadig nap kezd visszanőni akkor gyors átszaladok rajta.

Kb 2 percet vesz igénybe,lényegében ingyen van,fájdalommentes és nem irritálja a bőröm.

A gyanta nekem macerásabb volt,az epilátorrol pedig ne is beszéljünk :)


Ha olyan kedvem van (általában télen) és a kapcsolatom is engedi akkor pedig csak rövidre vágom/nyírom.

2015. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendkívül erős szőrzetem van és mint ilyen,nagyon gyorsan nő. Ha azt akarom,hogy mindig sima legyen,napi 2 x is borotválni kellene,persze ezt nem teszem. Minden este leborotválom,és akkor csak reggelre lesz borostás,szúrós.
2015. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!