Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Másoknak mitől olyan szép a hajuk?

Figyelt kérdés
A hajam nem töredezett, és körülbelül 3 naponta mosom meg. Most a mellkasomig ér. (talán kicsit hosszabb) A gondom az, hogy nap végére mindig lelapul, tincsekbe áll/ragad össze és úgy nézek ki mint egy elázott kutya. A környezetemben lévő lányoknak mindig szép a frizurája, a nap végére is ugyanolyan marad, nem "romlik" el. tudtok praktikákat, samponokat, balzsamokat, trükköket mondani, hogy mivel érhetném el, hogy egész nap szép és ápolt legyen a hajam és a frizurám egyben maradjon?

2015. okt. 3. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem pont az ilyen boszorkanyos frizura jon be :)
2015. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne használj szilikonos termékeket, csak természeteset. A szilikonostól szokott összeállni, hamar zsírosodni a haj általában.
2015. okt. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is tutira bejönnél ilyen frizuval :$
2015. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van valami hajrögzítő -hab, asszem vmi swarzkopf, na és azzal ha behabozod, szárítás meg kifésülés előtt asszem, akkor az tud jó lenni; meg a törött végeket le lehet vagdosni, meg lehet, h erősebb lenne a hajad, ha rövidebb; és akkor nem menne szét; meg én nemtom, olyat csináltam, h nem hajvasalóval, hanem hát végülis hajhabbal hatékonyabb, de anélkül is lehet jó; szóval, hogy nagyon vékony fogazatú, és azok között kis hely, na olyan fésüvel sokáig fésülgetni a hajat, és akkor jó tud maradni. Amúgy akkor egyenes lesz; de amúgy lehet, hogy akkor is törik, azt nemtom. Meg hát nemtom, hogyha valamit ráterítesz a fejedre, ha nem megszárított, az is odalapogatja a fejedre, és nem borzolódik össze. Ja amúgy meg hallottam olyat, hogy elvileg nem is hajmosás utána kéne fésülködni, hanem előtte, mert akkor kevesebb jön ki a fésűvel.
2015. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!