Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusi kezelés után...

Kozmetikusi kezelés után mindig hámlik a bőröm, és kipirosodott és pattanásos. Létezik olyan krém, amelyik enyhítene a tüneteken?

Figyelt kérdés
Rengeteg kozmetikusnál jártam már, és egyik rosszabb mint a másik. Utána két hétig ki se merek lépni az ajtón, a fent felsorolt tünetek miatt. Nem szeretek kozmetikushoz járni emiatt, pedig rám férne. Esetleg jó kozmetikusok elérhetőségeit is elfogadom.

2015. okt. 4. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb dolog, amit tanácsolni tudok, hogy ne járj kozmetikushoz egyáltalán. Tudom, sokan esküsznek, hogy nekik bejött, de én több olyan személyt láttam a környezetemben, akiknek pontosan a kozmetikus rontotta el az egyébként nem annyira problémás arcát.


Ha alapból is pattanásos az arcod az az étkezésed, esetleg hormonproblémák miatt lehet, ki kellene derítened mi okozza.

Emellett pedig a kozmetikus helyett figyelj oda a helyes arctisztításra és hagyd, hogy a szervezeted hozza helyre a dolgokat.


Hámlásra, pirosságra aloe verát használnék hidratálásként és bőrnyugtatóként, illetve a méz, kókuszolaj is nagy segítség a pattanásokra, érzékeny bőrre.

2015. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Minek fizetsz kozmetikusnak, ha utána még rosszabb a bőröd, mint előtte? Én ugyanígy jártam mindig, mint te, és őszintén semmi értelmét nem látom annak, hogy párhetente nyomkodjanak, mikor rendes bőrápolással soha többet nem kell kozmetikus felé nézni.

Ajánlom neked, hogy olvasgass bőrápolás témában, állíts magadnak össze egy jó bőrápolási rutint, és akkor nem lesz szükséged kozmetikusra.

2015. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vissza ne menj ezekhez a kontárokhoz! Nézd át a bőrápoló cuccaidat, olvasgass a szépségreceptek.hu-n.
2015. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!