Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Fiúk! Ti borotváljátok a feneketek közti részt?

Figyelt kérdés
Lyukra gondoltam. Ugyan is szőrös típus vagyok. De nem vagyok híve az ilyen borotválásnak pont ezen a részen. Később viszont barátnő mellett gondot okozhat. :/ Olvastam, hogy sokan borotválják, sokan nem. B*zisnak sem akarok tűnni egy lány előtt. Mit tegyek?

2015. okt. 4. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

miért okozna gondot?

oké, ha mondjuk a barátnőd és te szeretitek, ha ő ott izgat téged, akkor megértem, de alapesetben miért zavarná a barátnődet? :D


a barátom is eléggé "szőrmók típus", de egyáltalán nem zavar, főleg ott, ahol semmi keresnivalóm :D

2015. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Persze, hogy borotválom, sokkal könnyebben kislisszan a barna maci.
2015. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezaz! van akinek alap, van akinek fura. Engem különösebben nem zavar, csak majd a partneremet a "látvány" :D
2015. okt. 4. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar,akkor nem kell,ha a partneredet fogja zavarni,akkor úgyis mondja!
2015. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
személy szerint arcomon használok borotvát. Lent már inkább fazonírozott tábort gyarapítom, tehát 0,5 cm - 1 cm meghagyom és géppel pár perc alatt megvan. Nem szeretek teljesen csupasz lenni lent.
2015. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 5. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
én borotválom a seggem is. Haverok is,letolják és beszéltünk már róla nem ciki sokan borotválják már...
2016. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!