Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak ti borotváljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti borotváljátok a seggeteket? Ha igen hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Csak abban az esetben ha segget csinálok a pofámból.
2015. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak a luk körül, higiéniai okokból. Ügyesen :)
2015. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kifejlesztettem rá egy shaolin-os technikát.:D
2015. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Minek kéne ott borotválni?? Még én magam sem látom soha a segglikam, nemhogy más! Akkor meg mi a túrónak??
2015. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Én a macsétával levágtam a múltkor a fél seggem véletlen. Odaadtam a helyi hentesnek mint húst mondom neki disznóhús. Biztos? Igen, a tulaját gyakran nevezik "perverz disznó"-nak. Hatalmas kéj volt látni hogy az első vásárlók a vén banya Lepke néni és a még banyább Bányánszky Joli néne vásároltak be belőle :D
2015. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jajj ne ez tök kiábrándító... n32
2015. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Mértékkel.


A lakótársamnak van egy vastag nyírógépe. (Mint a Star Trekben a fézer pisztoly.)


Azzal lenyírom 2-3 havonta pár centi rövidre. Amúgy mivel nem vagyok bu-.zi és nincsenek is a seggemmel kapcsolatos vágyaim, a seggemet egy nő sem szokta látni. Tehát akár meg is hagyhatnám, de igazság szerint mióta lenyírom néha, azóta kellemesebb, higiénikusabb és kényelmesebb.

Mióta kevesebb a szőr a seggemen, azóta kevesebb WC-papír darab ragad oda például.

2015. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%
Nem, mert hetero vagyok.
2015. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8:


Egyszer kipróbálnád, meglepődnél hogy utána mennyivel kevesebbet kell törölni vagy mosni a segged.

2015. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is hetero vagyok, ennek ellenére szőrtelenítek.

Ez még barátnőtől is független nálam, mivel egyszerűen higiéniai okokból. Nem érdekel, hogy senki sem látja, egyszerűen csak jobban érzem magam szőr nélkül.

És előttem szóló is leírt kapásból 1 pozitív dolgot :D


De nem csak a seggem, hanem a fanszőrzetet is. Borotvától nem pattogzok ki, bár első pár alkalommal kissé szúrt, illetve volt 1-2 helyen szőrbenövés, de csak néhány, szerencsére már az sem. :)

Lehet gyantáztatni is, csak kérdés, hogy hogy vitelezed ki, vagy kivel.. ráadásul az biztos, hogy maradandó élmény lesz :P xDDD

Ahogy írtam, én borotválom. De azért csak óvatosan, mert, ha ott elvágod magad az nem valami szerencsés. Főleg úgy, hogy lényegében nyílt seb és ott is ürítesz. :D

2015. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!